RSS

Результати поіменного голосування від 23 серпня 2018 рік (41 сесія 7 скликання)

Рішення №1 «Про затвердження звіту щодо виконання міського бюджету за І півріччя 2018 року»
Рішення №2 «Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік»
Рішення №3 «Про надання матеріальної допомоги»
Рішення №4 «Про затвердження «Програми оздоровлення дітей – учасників бойових дій АТО в комунальному закладі «Дитячий фізкультурно – оздоровчий табір «Ювілейний» на 2018 – 2020 роки»»
Рішення №5 «Про відміну рішення 39 сесії 7 скликання №2 від 20.07.2018р. «Про внесення змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів міста»»

Рішення №6 «Про внесення змін до штатного розпису КП «Гайсинтеплотехсервіс»»
Рішення №7 «Про прийняття в комунальну власність безхазяйних водогонів»
Рішення №8 «Про прийняття в комунальну власність рекламоносія по вул. 1 Травня, 72»
Рішення №9 «Про розгляд клопотання Гайсинського об’єднаного управління ПФУ у Вінницькій області»
Рішення №10 «Про надання спеціального погодження»
Рішення №11 «Про укладення договорів особистого строкового сервітуту»
Рішення №12 «Про внесення вільних земельних ділянок до Переліку земельних ділянок, набуття права оренди яких пропонується продати на конкурентних засадах (на аукціонах)»
Рішення №13 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП «ПВКП «Богдан»»
Рішення №14 «Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення ФОП Галузінській Галині Олександрівні»
Рішення №15 «Про внесення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, які плануються продати в 2018 році»
Рішення №16 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Гайсинському районному споживчому товариству»
Рішення №17 «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Безносенко Олегу Федоровичу»
Рішення №18 «Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд на для будівництва та обслуговування будівель торгівлі гр. Балану Антону Валентиновичу»
Рішення №19 «Про надання дозволу на замовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Головному територіальному управлінню юстиції у Вінницькій області»
Рішення №20 «Про надання дозволу на замовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок»
Рішення №21 «Про надання дозволу на замовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»
Рішення №22 «Про внесення змін до рішення 23 сесії 7 скликання від 02.06.2017 « Про надання дозволу на замовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності, що знаходиться в користуванні СТ «Поділля»»
Рішення №23 «Про надання дозволу на замовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності,що знаходиться в користуванні Гайсинського районного споживчого товариства»
Рішення №24 «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою УПРАВЛІННЯМ АГРОПРОМИСЛОВОГО ТА ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГАЙСИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ та передачі в постійне користування ГАЙСИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ»
Рішення №25 «Про припинення права користування земельною ділянкою по вул. Б. Хмельницького,86 та укладення договору оренди земельної ділянки»
Рішення №26 «Про припинення права користування земельною ділянкою по вул. Б. Хмельницького,46-б та укладення договору сервітуту»
Рішення №27 «Про внесення змін в рішення міської ради 20 сесії 7 скликання №25 від 17.11.2017 р. «Про припинення терміну дії та укладення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди»»
Рішення №28 «Про поновлення терміну дії договорів оренди»
Рішення №29 «Про поновлення терміну договору строкового сервітуту ТОВ «ПК «Зоря Поділля»»
Рішення №30 «Про поновлення договору особистого строкового сервітуту для обслуговування тимчасової споруди»
Рішення №31 «Про розгляд заяв громадян»
Рішення №32 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам»

Секретар ради О.А. Дика

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: