RSS

ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЙ

Шановні Гайсинчани !
Розпочате громадське обговорення (розгляд та врахування пропозицій громадськості) детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженою проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південою та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні – орієнтовною площею 15 га, обмеженої вул. південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом та вул. Теплицькою, – орієнтовною площею 4 га обмеженою вул. Південною, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній».
Замовником даної документації є виконавчий комітет Гайсинської міської ради.
Розробник проекту – Український державний науково-дослідний інститут  «НДІПроектреконструкція» м. Вінниця вул. Театральна, 29.


З основними проектними пропозиціями та додатковою інформацією можна ознайомитись в відділі містобудування та архітектури Гайсинської міської ради в робочі дні (з 8 до 17 години, к. 11).
Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники відділу містобудування і архітектури Гайсинської міської ради, к. 11 тел. 21305.
Пропозиції громадськості до проекту приймаються у порядку встановленому чинним законодавством.
Пропозиції та зауваження з даного питання просимо надсилати до Гайсинської міської ради за адресою: м. Гайсин вул. 1 Травня, 7, приймальня, тел. 22160.
04 січня  2018 року – Виконавчий комітет Гайсинської міської ради

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: