RSS

Увага! Виноситься на розгляд громади міста, наступна інформація:

1. Проект РІШЕННЯ Про заборону розміщення тимчасових споруд (кіосків, павільйонів, тощо) для провадження підприємницької діяльності на центральних вулицях  міста Гайсина

2. Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення Гайсинської міської ради «Про заборону розміщення тимчасових споруд (кіосків, павільйонів тощо) для провадження підприємницької діяльності на центральних вулицях міста Гайсин»

3. Проект РІШЕННЯ Про затвердження Правил проведення земляних робіт на території м. Гайсина

4. Додаток 1 – Правила проведення земляних робіт на території м. Гайсина

5. Додаток 2 – ЗАЯВКА на видачу  ордера  на виконання земляних робіт

6. Додаток 3 – ОРДЕР ДОГОВІР НА ПРАВО ПРОВЕДЕННЯ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА

7. Додаток 4 – ОРДЕР ДОГОВІР НА ПРАВО ПРОВЕДЕННЯ АВАРІЙНИХ ЗЕМЛЯНИХ РОБІТ НА ТЕРИТОРІЇ МІСТА

Просимо надавати ваші побажання та пропозиції нижче. Уся прокоментована інформація буде взята до розгляду!

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Коментарів до запису: 10 коментарів

 1. Микола Іванович Мандрак сказав:

  Правильно! Давно вже треба навести порядок на центральних вулицях, бо то будку поставили то ще щось?? Один стандарт я ЗА!

 2. Приватний підприємець сказав:

  Та це просто викачка додаткових коштів з бідних підприємців!!

 3. Гость сказав:

  А я поддерживаю такую инициативу, если делаешь бизнес, то веди его цивилизовано. Европейский фасад, товар и обслуживание!! Тогда и город станет красивее. Да, но самое главное, что власти должны помогать бизнесу и если эта процедура будет не бесплатна, то и стоить она должна не больше 100 грн.

 4. Макс сказав:

  Пока примите решение ужу всю улицу киосками заставят ))))

 5. Сергій сказав:

  Я теж за прийняття цього рішення. Перше – це автошлях міжнародного значення і біля кожного із цих кіосків будуть стояти машини, які заважатимуть проїзду. Друге – через встановлення цих кіосків зрізаються багаторічні дерева(заважають будівництву), які були візитною карткою нашого прекрасного міста. Третє – подальше розведення в центрі міста антисанітарних умов(нічні туалети позаду кіосків та під вікна житлових будинків на центральній вулиці).Тому прошу внести в рішення пункт про відміну рішення 11 сесії 6 скликання від 29 грудня 2011 року “Про надання місця під встановлення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності”.

  • Макс сказав:

   А я проти такого рішення. Думаю що усі жителі нашого славного містечка хотіли б бачити чудову архітектуру, тут не забороняти треба будувати а навпаки…. тільки будувати потрібно красиві архітектурні споруд, як бувший банк України наприклад.

 6. Тетяна сказав:

  Мені цікаво – а що наші “славні” депутати зробили для нашого міста, чи може побудували дитячий майданчик, чи поремонтували якийсь участок дороги, чи може допомагають багатодітним сім’ям та малозабезпеченим сім’ям, чи може взяв хтось шефство над школою чи інтернатом, чи профінансував якусь акцію, чогось таких подвигів за ними не водиться. А як вирізати алею багаторічних дерев(а чи хоч один з них посадив хочаб одне дерево?) та дати дозвіл на будівництво халабуд – ЦЕ НАШІ ДЕПУТАТИ.А що до забудови вулиці 1 Травня то це вандалізм. По всіх містах України, міські ради приймають рішення про знесення цих халабуд із хмельницьким непотрібом, а у нас навпаки. Шановні, зверніть увагу на кричущі проблеми в місті, задайтесь питання що чекає в майбутньому місто в якому мають жити ваші діти та онуки.Чи потрібне їм зелене, гарне місто, чи на кожному місці халабуда. Щодо архітектури, то це не до наших підприємців, серед них зовсім малий процент людей котрі переймаються проблемами міста та його мешканців, решта – лиш би карман набити. І ще останнє зауваження, а ніхто не поцікавився думкою жителів де мають стояти ці халабуди. Чи приєно їм бачити гори мусора, вічні туалети, шприци і “Берлінські стіни” перед очима.

  • Олександер Иванович сказав:

   Тетяна.Я не депутат а просто проживаю у Гайсини.И цикавлюсь тим що видбуваеться у нашому мисти.Хочу вам сказати що менше читайте таки замовлени стати у газетах.И якщо вам и дийсно цикаво хто спиляв ти дерева и будуе там магазини.То дайте заявку через интернет на единий реестер информации так як зробив це я.И ви дизнаетесь справжню информацию.А депутатами там и непахне

 7. Сергей сказав:

  Если бы этот проект решений был вынесен на огласку по всему городу, пришлось бы много слушать… и наконец услышать.

  Пример:
  на 1-го мая, напротив нового дома быта, ладно построили возле остановки цепочку, а зачем дальше разрешать? Ведь дальше зелёная зона была, а теперь – деревья вырубили, построят магазины или пивнушки. А результат?
  Главная цель, как по мне, заработать на разрешительных документах. А что будет далее- это уже не касается гор.совета и тд. А ведь ох как каснётся в будущем, всё ведь стаёт на круги своя.

  И самое главное: КТО и КОГДА советовался с жителями близлежащих домов перед разрешением размещения киосков и т.д. по улице 1 Мая?
  Или такого в инструкциях нет?

 8. Віктор Л сказав:

  Проектом пропонується не встановлення нових торгівельних тимчасових споруд для підприємницької діяльності в центрі міста. Хотілося б почути думку стосовно цього питання, а можливо і бачення долі уже існуючих споруд.Питання їх опорядження, можливості існувати даля та інші.Кожна тимчасова споруда, це робочі місця, це відрахування в тому числі і міський бюджет. Громадські ініціативи стосовно “не пущать” срозумілі, особливо стосовно тих її представників, які особисто нічого не зробили, ні для міста, ні для свого двора, ні для свого будинку. Бути пасивним спостерігачем легко, але від цього позиту і не слід очікувати
  .

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: