RSS
10 Червня - РІШЕННЯ №6 від 10 травня 2019 р. Про затвердження Положення та договору про справляння туристичного збору на території Гайсинської міської ради у 2019 році 30 Травня - У Гайсині відбулися заходи до Міжнародного дня захисту дітей 18 Травня - Гайсинщина відзначила Всесвітній день вишиванки та День Європи 15 Травня - Рішення виконкому від 15 травня 2019 року 13 Травня - Проект РІШЕННЯ Про передачу в користування систем газопостачання 12 Травня - РІШЕННЯ №9 від 10 травня 2019 р. Про затвердження детального плану території в східно-південній частині міста: орієнтовною площею 73 га обмеженої проспектом Житнім, східною межею міста, вул. Південною та мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній» та суміжні орієнтовною площею 15 га обмеженої вул. Південною, водосховищем на річці Кубліч, лісовим масивом по вул. Теплицька, і орієнтовною площею 4 га обмеженої вул. Південна, мікрорайоном індивідуальної забудови «Житній»

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №05-р. від 25 січня 2019 р. Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік

З метою забезпечення здійснення державної регуляторної політики та планування регуляторної діяльності, керуючись  підпунктом 20 пункту 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 5, 7, 13 Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності»:

1.Затвердити  План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів  Гайсинської міської ради у 2019 році (додається), з подальшим затвердженням на черговій сесії Гайсинської міської ради 7 скликання.

2.Відділу організаційного забезпечення діяльності виконавчих органів ради  (нач. А.П.Філімонов) забезпечити оприлюднення Плану  діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік  на офіційному вебсайті Гайсинської міської ради: http://mr.gov.ua/.

3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                             підпис                           А.І.Гук 

 

                                                                                                     Додаток

                                                                                       до розпорядження міського

                                                                                       голови №05 від 25 січня 2019 р.

ПЛАН

діяльності з підготовки проектів регуляторних актів 

Гайсинської міської ради у 2019 р.

 

№ п/п Назва проекту Ціль прийняття проекту Строк підготовки проекту Розробник проекту регуляторного акта
1. Про затвердження Положення про порядок поховання та похоронну справу, а також порядок надання ритуальних послуг на території міста Гайсина Врегулювання правових відносин, між органами місцевої влади та  ритуальної службою комунального підприємства міської ради, суб’єктами господарювання у сфері надання ритуальних послуг

 

До

01 лютого 2019 р.

Відділ організаційного забезпечення діяльності виконавчих органів ради

Міський голова                      підпис                              А.І.Гук

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: