RSS

РОЗПОРЯДЖЕННЯ №25-р. від 02 березня 2020 р. Про повторне оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу міської ради

Відповідно до пункту 4.5 частини 4 Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування у виконавчому комітеті Гайсинської міської ради, затвердженого розпорядженням міського голови №42-ар. від 02 грудня 2013 р., враховуючи Протокол №1 засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидата на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу міської ради від 27 лютого 2020 р.:
1.Повторно оголосити конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради (зміст оголошення додається згідно додатку 1).
2.Конкурсній комісії (голова комісії Бабій В.І.), утвореної згідно розпорядження міського голови від 21 січня 2020 р. №08-р.:
2.1.Провести конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради до 15 квітня 2020 р., але не раніше ніж через 30 днів після оприлюднення оголошення.
2.2.Оприлюднити оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради в міськрайонному тижневику «Гайсинський вісник» та на офіційному веб-сайті Гайсинської міської ради із зазначенням вимог до кандидата на посаду.
2.3.Забезпечити проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради у відповідності до вимог чинного законодавства.
3.Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова А.І.Гук

Додаток 1
до розпорядження
міського голови
№25-р. від 02.03.2020 р.

Зміст оголошення

Гайсинська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади – спеціаліста 2 категорії загального відділу Гайсинської міської ради.
Основні кваліфікаційні вимоги до кандидата:
– наявність громадянства України;
– вільне володіння українською мовою;
– повна вища економічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра;
– загальний стаж роботи не менше 3 років;
– знання чинного законодавства: Конституції України; Господарського кодексу України, Цивільного кодексу України, Бюджетного кодексу України, Законів України «Про державну службу», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про публічні закупівлі», інших законів України, постанов Верховної Ради України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інших нормативно-правові акти у сфері публічних закупівель;
– основні навики роботи на персональному комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням;
– не досягнення встановленого законодавством граничного віку перебування на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу. Документи приймаються за адресою: м. Гайсин, вул. 1 Травня, 7 каб.№5.

Додаткова інформація щодо надання переліку документів на конкурс, основних функціональних обов’язків, розміру та умов праці надається за адресою:
м. Гайсин, вул. 1 Травня, 7 тел.2-12-50, 2-21-60.

Начальник відділу організаційного
забезпечення діяльності виконавчих А.П.Філімонов
органів ради

Print Friendly

Ви можете залишити ваш коментарій нажче.

Залишіть будьласка коментарій

Введіть цифри з малюнку: